top of page

Eventová místa - Sin City a přehrada Brno

Naše prostory k pronájmu. 

Umožňujeme pronájem dvou krásných a prostorných míst. Sklepní prostory na náměstí Svobody v Brně jsou ideální pro večírek, oslavu narozenin, slučák, a naše krásné místo u Brněnské přehrady se hodí pro letní svatbu nebo venkovní oslavu. Každý prostor je něčím originální a hodí se na jiný typ události. Společně s prostory zajišťujeme kompletní servis (obsluha, výzdoba, catering) včetně možné koordinace.

party place

Sin City

Přímo v centru Brna, v naší Point restauraci, se nachází originální sklepní prostory, které se sice nachází v ručné části Brna, ale zde máte naprosté soukromý. Kapacit místa je 70 osob a je ideální pro oslavu narozenin, rozlučky se svobodou, slučák nebo firemní večírek. Nad sklepními prostory se nachází restaurace s kuchyní, která připraví váš raut nebo servírované menu přesně podle vašich představ. Zajišťujeme kompletní servis.

Umožňujeme také zajistit ubytování přímo v centru Brna v našich apartmánech Arte. UBYTOVÁNÍ ZDE

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat

SKLEP.jpg

Poskytujeme kompletní servis od výzdoby, cateringu, obsluhy, koordinace, po ubytování na obou eventových místech.

PŘEHRADA.jpeg
event place
U přehrady

Místo u přehrady s ubytováním. Skrásné venkovní prostory v soukromí, jsou ideálními pro události jako je svatba nebo větší oslava narozenin. Kapacita místa je totiž až 150 míst.

I zde poskytujeme ubytování pro až 27 osob v hotelu Šulák, který se nachází na stejném místě. UBYTOVÁNÍ ZDE

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat

Kde nás najdete?

bottom of page